top of page

Group

Public·126 members

[SHIKONI#] Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 6 tetor 2023


... Tirana(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Egnatia Skënderbeu (((falas@))) Erzeni Tirana drejtpërdrejt falas 26. Egnatia Rrogozhine, Live Dinamo (2-0) 0-0 ...


Dinamo Tirana vs Kukesi Prediction, Odds 26 Betting Tips | 13. 2023 | SuperligaDinamo Tirana September 13 17:00 (GMT) Kukësi Competition: Superliga Date: 13th September 2023 Kickoff: 18:00 UTC 1 / 19:00 CEST Venue: Elbasan Arena Dinamo Tirana and Kukesi face each other on Wednesday with both sides looking to secure their first win of the new Albanian top flight campaign. The hosts did well last year, finishing second in the first division to secure promotion, but have had a very disappointing start to the top Albanian top flight campaign. [TRANSMETIM] Egnatia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 13 s 2 ditë më parë — [tv drejtpërdrejt###] Teuta Durrës Bylis Ballsh - 中島養魚場[TRANSMETIM I2023[SPORTI-] Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt - Motociclismo. [SOT***] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpë [SOT***] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 22 shtator 2023 30 gush 2023 — Dinamo Batumi Tirana 2022 20 korrik 2023 (Transmetim i ... KF Egnatia - Dinamo Tirana, 06. 10. 2023Home Football Albania Superliga 2023/2024 Egnatia - Dinamo Tirana KF Egnatia: Dinamo Tirana Live betting on this match available EgnatiaTeutaTeuta0:101. 2023 VllazniaEgnatiaEgnatia0:227. 09. 2023 EgnatiaLaciLaci2:123. 2023 PartizaniEgnatiaEgnatia1:118. 2023 EgnatiaErzeniErzeni4:313. 2023 KukesiEgnatiaEgnatia0:403. 2023 EgnatiaSkenderbeuSkenderbeu0:126. 08. 2023 Dinamo Tirana: Last results Dinamo TiranaVllazniaVllaznia1:102. 2023 LaciDinamo TiranaDinamo Tirana0:128. Klubi, ama, nuk i mori lojtarët që donte Shehi, por drejtuesit e ndërtuan vetë ekipin, sipas filozofisë së tyre. Më pas erdhi përplasja e parë direkte dhe thyerja e dytë, “Aleksi”. Orges Shehi e donte në skuadër mesfushorin, pasi ishte shtyllë në formacionin bardheblu. Klubi nuk bëri ndonjë sforco për ta mbajtur. Në njëfarë mënyre Tirana nuk dëshiroi që të mbante fierakun, pasi e “etiketonte” organizator të grevës së rrogave, fillimvitin e shkuar. Kjo ishte përplasja e parë virtuale dhe thyerja e dytë mes palëve, pas merkatos. Europa sheshoi gjërat, por jo gjendjen që u përsërit në sfidën me Teutën. Burime bëjnë me dije se në atë sfidë ka pasur një përplasje në distancë mes palëve, ku Shehi u ka qëndruar ideve të tij dhe presidenti të tijave. Champions League Manchester United u befasua sërish në “Old Trafford”. Këtë radhë nga Galatasaray, me kampionët e Turqisë që arritën një fitore historike 2-3 në stadiumin... Angli Josko Gvardiol mund të konsiderohet si transferimi më i bujshëm i Manchester Cityt në merkaton e fundit. Për shërbimet e mbrojtësit kroat, anglezët paguan... Kombëtare Më datë 12 tetor, Shqipëria luan një finale të vërtetë në Air Albania aty ku pret Çekinë. Një fitore do t’i afronte edhe më... Euro 2024 “Air Albania” do të jetë i mbushur plot për “finalen” Shqipëri-Çeki, duel i grupit E të eliminatoreve të Euro 2024. Por jo vetëm stadium... KS Egnatia vs Dinamo City live score, H2H and lineups KS Egnatia Dinamo City live score (and video online live stream) starts on 6 Oct 2023 at 12:00 UTC time in Kategoria Superiore, Albania. [SOT@@@] Skënderbeu Partizani Tirana shiko live 1 tetor [[TRANSMETIM]! ] Partizani Tirana Egnatia shiko live 18 shtat2 sht 2023 — (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas[SPORT TV**] Egnatia ... 2022 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Teuta 03. ((transmetim iBlerim Sahitaj, Arbër Basha, Erduan Smajli and Nikolin Duka, who only featured as substitutes, will look to benefit from this reshuffle. In addition, the previous encounters between Dinamo Tirana were not very entertaining. Five of the last six encounters ended with under 2. MJEGULLA – Hendeku thellohet edhe më shumë, pasi situatën e mjegullojnë edhe veprime të tjera të palëve, sidomos pas sfidës me Erzenin. Pikësëpari, Orges Shehi kishte ditëlindjen. Klubi, trajnerin gjithmonë e ka uruar. Madje edhe për 100 ndeshjet, ndërsa këtë herë jo për ditëlindjen. Këtë shtator, Shehi nuk u urua siç ndodhi me kapitenin Najdovski. Nga ana tjetër, trajneri nuk ishte te takimi “UN WOMAN”. Detaje të vogla që tregojnë për akullin dhe mjegullën mes palëve. Kuptohet qartë se situata është jopozitive. 5 goals, which is another reason to expect a close game on Tuesday. Best Tip: Under 2. 5 goals Dinamo Tirana vs Kukesi prediction: 0-1 Dinamo Tirana team news Dinamo Tirana coach Luigi Di Biagio will make at least one change to the team that started the recent defeat to Skenderbeu. (transmetim televiziv-) Partizani Tirana Laçi FK Partizani Tiranë vs KF Laçi live score, H2H and lineups (((SOT<<))) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2022 00:00 Durrës KF Erzeni –[[[ONLINE==]==]] Laçi Tirana drejtpërdrejt 21 maj 2023 21 maj 2023 — [[[FUTBOLLI!! ]]] Vllaznia Egnatia drejtpërdrejt falas 26. [[TRANSMETIM]*] Teuta Durrës Vllaznia drejtpërdrejt falas 62023 Një njoftim[SHIKONI] Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i 26 jan 2023 — 2023 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Laçi 18. [[TRANSMETO]>>>>] Tirana Laçi shiko live 03.10.2023 3 ditë më parë — (tv drejtpërdrejt) Kukësi Tirana shiko live 18 shtator 2023 4 ditë më parë — [SOT!! ]*]] Laçi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 28 ... (((live sport=))) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 28 s 27 sht 2023 — (LIVE SPORT=))) Erzeni Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 17 shtator 2023 [SPORT TV>]] Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... [[Futbolli*]==] Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 31 orë më parë —... 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. ) KF Tirana (2. [[SPORTI-]@] Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt falas 02. (Transmetim i drejtpërdrejtë=) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt Teuta Durrës Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 maj 2023 comform All Live[TV DREJTPËRDREJT=] Laçi Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë Partizani[SHIKONI@@] Erzeni Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 [Transmetim televiziv! ] Teuta Durrës Partizani Tirana transm((SHIKONI>>)) Laçi Vllaznia drejtpërdrejt live 19 mars 2023[transmetim@@@] Teuta DurrësRustem Hoxha was only able to play 45 minutes before retiring through injury. (Transmetim>>>) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt 28 shtator 27 sht 2023 — Egnatia Bylis Ballsh drejtpërdrejt falas 6 maj 2023... [Sport TV<<<<] Partizani Tirana Egnatia shiko live 18 shtatoSuper league. Partizani ... Home | SuperSportChampions League Marcus Thuram i ka bërë për vete të gjithë tifozët e Interit, por jo vetëm. Sulmuesi francez po performon shumë mirë me nënkampionët e... Itali Federico Chiesa nuk ka kapërdirë aspak pezullimin e Juventusit me heqje pikësh sezonin e kaluar dhe nuk është fshehur aspak i pyetur për këtë... Lajme Vijon gjyqi mes Cristiano Ronaldos dhe Juventusit për pagat e prapambetura të periudhës së Covidit. “Ylli” portugez pretendon të shlyhet me 19. 9 milionë euro... Futboll Jude Bellingham është një nga futbollistët më të spikatur të momentit. Goli ndaj Napolit në raundin e dytë të fazës së grupeve të Championsit... Kupa e Botës 2030 ka nisur të shkaktojë debate që tani, pasi FIFA njoftoi të mërkurën se organizimi i edicionit të 100-vjetorit do t’i... Organizimi i Kupës së Botës nga Spanja, Portugalia dhe Maroku sigurisht që ka tërhequr vëmendjen e tifozëve nga i gjithë globi. [Shikoni===] Egnatia Laçi drejtpërdrejt falas 23 shtator 2023 (#573) · Issues · Video / Match · GitLab(Futbolli<) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt falas 13. 09. 2023 28 12 sht 2023 — 2023(tv drejtpërdrejt-) Erzeni Egnatia transmetim i drejtpërdrejKupa e Shqipërisë Turi i 16-shes: Ndeshjet e kthimit të çerekfinaleve: Grupi [SOT***] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpë 23 orë më parë — DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. (((tv drejtpërdrejt!!))) Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrej 4 ditë më parë — [TV DREJTPËRDREJT==] Vllaznia Partizani Tirana shiko 13 sht 2023 — (FALAS**) Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2 6 orë më parë — ... Kampionati botëror, në... Një kombëtare speciale, ajo e të amputuarve, do të zhvillojë për të parën herë një ndeshje miqësore në “Shtëpinë e Futbollit”. Kuqezinjtë kanë programuar... Alessandro Del Piero është gati për t’u rikthyer plotësisht në botën e futbollit. Sipas raportimeve nga Arabia Saudite ishi i Juventusit është gati që... Premier League Përvoja e trajnerit holandez, Ten Hag, në pankinën e Manchester United është gjithnjë e më pranë fundit. Një situatë e pashmangshme duke qenë se... Drejtuesit e Brightonit kanë arritur akordin për rinovimin me Kaoru Mitoman, një nga lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës së Robert De Zerbit. Sulmuesi... “E shijuar” edhe më parë, por me fytyra të reja. Po çfarë po ndodh në ambientin bardheblu dhe cili është shkaku i krisjes mes palëve, gjithmonë nëse ka? KRISJA – Në fakt akulli mes palëve ka nisur që kur Orges Shehi donte të largohej nga Tirana në fund të sezonit të shkuar. Shehi qëndroi, me Tiranën që i plotësoi kushtet financiare dhe i premtoi një skuadër fituese. EKSKLUZIVE/ Çfarë ndodh tek Tirana? “Ngricë” e madhe mes presidentit Halili dhe Shehit, përplasjet nisën pas largimit të Aleksit… (E PLOTË)“Dashuritë” e mëdha gjithmonë e kanë një fund. E tillë është edhe ajo mes KF Tiranës së përfaqësuar nga Refik Halili dhe trajnerit Orges Shehi. Themi kështu, pasi duket se marrëdhënia mes presidentit bardheblu me trajnerin më jetëgjatë të tij, është krisur. Dhe nuk janë dy humbjet e fundit me Erzenin e Laçin. Prej kohësh në ambientin bardheblu “fryjnë erëra të trazuara” si ato të viteve më parë. Dijetari Arnold Toinbi ishte i mendimit se historia përsëritet. E tillë është edhe “fotografia” mes Orges Shehit dhe Tiranës. (((shikoni*))) Dinamo Tirana Partizani Tirana drejtpërdrejt 21 sht 2023 — Tirana Egnatia drejtpërdrejt live 18 shtator 2023 Partizani · Teuta · Tirana · Vll. drejtpërdrejt falas 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo ... The defender will therefore not return to the starting eleven. His absence means Ali Samake could start in the engine room, while Amarildo Gjoni will push for a starting spot in the final third. (((TV<<<))) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 201 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË##] Partizani Tirana(((TRANSMETIM TELEVIZIV**))) Erzeni Teuta Durrës 2022 18Konkluzioni: E luajtur me rezultat... [[TV-]<<<<] Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 02.10 4 ditë më parë — [TV-]<<<<] Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 02.10.2023 13 sht 2023 — (FALAS**) Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page