top of page

Group

Public·108 members

[[HD LIVE>>]] Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 06/10/2023


KS Egnatia Dinamo City live score (and video online live stream) starts on 6 Oct 2023 at 12:00 UTC time in Kategoria Superiore, Albania.


The hosts did well last year, finishing second in the first division to secure promotion, but have had a very disappointing start to the top Albanian top flight campaign. [TRANSMETIM] Egnatia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 13 s 2 ditë më parë — [tv drejtpërdrejt###] Teuta Durrës Bylis Ballsh - 中島養魚場[TRANSMETIM I2023[SPORTI-] Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt - Motociclismo. 5 goals, which is another reason to expect a close game on Tuesday. Best Tip: Under 2. (Transmetim>>>) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt 28 shtator 27 sht 2023 — Egnatia Bylis Ballsh drejtpërdrejt falas 6 maj 2023... [Sport TV<<<<] Partizani Tirana Egnatia shiko live 18 shtatoSuper league. Partizani ... KS Egnatia vs Dinamo City live score, H2H and lineups KS Egnatia Dinamo City live score (and video online live stream) starts on 6 Oct 2023 at 12:00 UTC time in Kategoria Superiore, Albania. (shiko tv>) Tirana Laçi 2022 3 tetor 2023 Overview of the fo 3 ditë më parë — Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i d Egnatia Vllaznia Dinamo Batumi Tirana drejtpërdrejt falas 20/07 Tirana Dinamo... (HD ... Themi indirekt, sepse të tretë, i kanë sugjeruar Shehit largimim. Pra njoftimi ka ardhur nga të tretët, pasi asnjëherë një kërkesë e tillë nuk i është parashtruar zyrtarisht Orges Shehit, ndërsa ky i fundit duket se nuk do të japë dorëheqjen. Fundja, pakënaqësitë nuk janë të tijat, por të klubit… dhe topi mbetet në këmbët e Refik Halilit, i cili i kontaktuar dje nuk iu përgjigj interesit të gazetës. Në fund, një sqarim për ata që mund aludojnë për lojtarët. Organizimi i Kupës së Botës nga Spanja, Portugalia dhe Maroku sigurisht që ka tërhequr vëmendjen e tifozëve nga i gjithë globi. Kampionati botëror, në... Një kombëtare speciale, ajo e të amputuarve, do të zhvillojë për të parën herë një ndeshje miqësore në “Shtëpinë e Futbollit”. Kuqezinjtë kanë programuar... Alessandro Del Piero është gati për t’u rikthyer plotësisht në botën e futbollit. Sipas raportimeve nga Arabia Saudite ishi i Juventusit është gati që... Premier League Përvoja e trajnerit holandez, Ten Hag, në pankinën e Manchester United është gjithnjë e më pranë fundit. EKSKLUZIVE/ Çfarë ndodh tek Tirana? “Ngricë” e madhe mes presidentit Halili dhe Shehit, përplasjet nisën pas largimit të Aleksit… (E PLOTË)“Dashuritë” e mëdha gjithmonë e kanë një fund. E tillë është edhe ajo mes KF Tiranës së përfaqësuar nga Refik Halili dhe trajnerit Orges Shehi. Themi kështu, pasi duket se marrëdhënia mes presidentit bardheblu me trajnerin më jetëgjatë të tij, është krisur. Dhe nuk janë dy humbjet e fundit me Erzenin e Laçin. Prej kohësh në ambientin bardheblu “fryjnë erëra të trazuara” si ato të viteve më parë. Dijetari Arnold Toinbi ishte i mendimit se historia përsëritet. E tillë është edhe “fotografia” mes Orges Shehit dhe Tiranës. (TV DREJTPËRDREJT**) Egnatia Teuta Durrës transmetim 2023 ❱ Football ❱ Abissnet Superiore ✔️Free Betting Tips & Predictions ⚡ Livescore Best Betting Odds ⭐Last matches of Dinamo Tirana 01 sep 23 Skënderbeu ... Klubi nuk bëri ndonjë sforco për ta mbajtur. Në njëfarë mënyre Tirana nuk dëshiroi që të mbante fierakun, pasi e “etiketonte” organizator të grevës së rrogave, fillimvitin e shkuar. Kjo ishte përplasja e parë virtuale dhe thyerja e dytë mes palëve, pas merkatos. Europa sheshoi gjërat, por jo gjendjen që u përsërit në sfidën me Teutën. Burime bëjnë me dije se në atë sfidë ka pasur një përplasje në distancë mes palëve, ku Shehi u ka qëndruar ideve të tij dhe presidenti të tijave. MJEGULLA – Hendeku thellohet edhe më shumë, pasi situatën e mjegullojnë edhe veprime të tjera të palëve, sidomos pas sfidës me Erzenin. 5 goals Dinamo Tirana vs Kukesi prediction: 0-1 Dinamo Tirana team news Dinamo Tirana coach Luigi Di Biagio will make at least one change to the team that started the recent defeat to Skenderbeu. (transmetim televiziv-) Partizani Tirana Laçi FK Partizani Tiranë vs KF Laçi live score, H2H and lineups (((SOT<<))) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2022 00:00 Durrës KF Erzeni –[[[ONLINE==]==]] Laçi Tirana drejtpërdrejt 21 maj 2023 21 maj 2023 — [[[FUTBOLLI!! ]]] Vllaznia Egnatia drejtpërdrejt falas 26. [[TRANSMETIM]*] Teuta Durrës Vllaznia drejtpërdrejt falas 62023 Një njoftim[SHIKONI] Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i 26 jan 2023 — 2023 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Laçi 18. [Shikoni===] Egnatia Laçi drejtpërdrejt falas 23 shtator 2023 (#573) · Issues · Video / Match · GitLab(Futbolli<) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt falas 13. 09. 2023 28 12 sht 2023 — 2023(tv drejtpërdrejt-) Erzeni Egnatia transmetim i drejtpërdrejKupa e Shqipërisë Turi i 16-shes: Ndeshjet e kthimit të çerekfinaleve: Grupi [SOT***] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpë 23 orë më parë — DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. ) Kampionati Kombëtar Shtator [[[ONLINE! ]]>] Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt 2 shtator 2 (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas[SPORT TV**] Egnatia Egnatia Laçi transmetim i (hd live**) Laçi Bylis Ballsh transmetim (Shikoni drejtpërdrejt*) Laçi Vllaznia drejtpërdrejt live 19 4 ditë më parë — (Shikoni drejtpërdrejt*) Laçi Vllaznia drejtpërdrejt live 19. 2023 Laci are playing Vllaznia at the Superliga of Albania on September (SHIKONI DREJTPËRDREJT>>>>) Partizani Tirana Laçi 2022 00:00 Ballsh KF Bylis – KF Partizani 03. Një situatë e pashmangshme duke qenë se... Drejtuesit e Brightonit kanë arritur akordin për rinovimin me Kaoru Mitoman, një nga lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës së Robert De Zerbit. Sulmuesi... Champions League Manchester United u befasua sërish në “Old Trafford”. Këtë radhë nga Galatasaray, me kampionët e Turqisë që arritën një fitore historike 2-3 në stadiumin... Angli Josko Gvardiol mund të konsiderohet si transferimi më i bujshëm i Manchester Cityt në merkaton e fundit. Për shërbimet e mbrojtësit kroat, anglezët paguan... Kombëtare Më datë 12 tetor, Shqipëria luan një finale të vërtetë në Air Albania aty ku pret Çekinë. Një fitore do t’i afronte edhe më... 2022 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Teuta 03. ((transmetim iBlerim Sahitaj, Arbër Basha, Erduan Smajli and Nikolin Duka, who only featured as substitutes, will look to benefit from this reshuffle. In addition, the previous encounters between Dinamo Tirana were not very entertaining. Five of the last six encounters ended with under 2. Dinamo Tirana vs Kukesi Prediction, Odds 26 Betting Tips | 13. 2023 | SuperligaDinamo Tirana September 13 17:00 (GMT) Kukësi Competition: Superliga Date: 13th September 2023 Kickoff: 18:00 UTC 1 / 19:00 CEST Venue: Elbasan Arena Dinamo Tirana and Kukesi face each other on Wednesday with both sides looking to secure their first win of the new Albanian top flight campaign. (((live sport=))) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 28 s 27 sht 2023 — (LIVE SPORT=))) Erzeni Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 17 shtator 2023 [SPORT TV>]] Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page